Salavat Julajev Asus Gagarini Karika Esimeses Ringis Traktori Vastu Juhtima

Sisukord:

Anonim

Gagarini karika 1/8-finaali kolmandas mängus alistas Ufa Salavat Julajev Tšeljabinski Traktori tulemusega 4: 0.

Esimesel perioodil lõi Ufa eest litri Alexander Kadeikin, kohtumise teisel kolmandikul lõid väravad Marcus Granlund ja Peter Khokhryakov. Mängu kolmandas segmendis lõi Vjatšeslav Soloduhhin viimasel minutil Salavat Julajevi eest neljanda värava Traktori tühja võrku.

Seeria tulemus oli 2-1 Ufa meeskonna kasuks.

Järgmine mäng toimub Traktori areenil 9. veebruaril kell 17:00 Moskva aja järgi.

Hoki. KHL. Play-off

Idakonverents. 1/4-finaalid

Kolmas matš

"Traktor" (Tšeljabinsk) - "Salavat Yulaev" (Ufa) – 0:4 (0:1, 0:2, 0:1)

Eesmärgid: Kadeikin - 1 (Žarkov, Birjukov), 12:27 - 0: 1. Granlund - 1 (Hartikainen), 26:58 - 0: 2. Hokhryakov - 1, 31:40 - 0: 3. Soloduhhin - 1 (p.v., Aleksejev), 59:39 - 0: 4

Väravavahid: Fedotov (Will, 31:40, 59:06 - 59:39) - Metsola

Hea: 18 – 4

Visked: 19 (8+6+5) – 25 (5+6+14)

Kohtunikud: Victor Birin, Martin Frano

7. märts. Tšeljabinsk. V. Belousovi nimeline õhusõiduk "Traktor".

Seeria tulemus: 1-2