Rondon Skooris Ja Abistas Kohtumises Akhmatiga

Sisukord:

Anonim

Moskva CSKA alistas kodus Ahmat Groznõi. Kohtumine VEB Arenal lõppes seisuga 2: 0. Debüütvärava "armee" klubis lõi meeskonna uustulnuk Solomon Rondon ja ka oma väravasöödu tõttu.

Esimesel poolajal oli tasavägine mäng, kuid ülekaal oli CSKA poolel.

36. minutil viis Rondon osavalt palli karistusala piirile, lõi, kuid tabas posti. Minut hiljem said kodumeeskonnad võimaluse 11 meetri löögiks.

Nizich katkestas Fernandezi allahindluse käega. Rondon lähenes märgile ja oli täpne - 1: 0.

7 minutit pärast teise poolaja algust kahekordistas Nikola Vlašić armee meeskonna paremuse. Vlašić sai Rondonilt allahindlust ja lõi esimese puudutuse lähinurka - 2: 0.

Lõpuks Ahmat ei teinud palju ning CSKA oleks võinud oma võidu veelgi enesekindlamaks muuta, kuid Peterburi kohtuniku Ivan Sidenkovi vile fikseeris lõppskoori 2: 0.

CSKA on pärast seda võitu kogunud 40 punkti ja säilitab Venemaa meistrivõistluste edetabelis teise liini. Akhmat on 26 punktiga 11. kohal.