Spordiuudised: Jan Eydenzon On Venemaa Meistrivõistluste Võitja

Sisukord:

Anonim

Spordiuudised: Jan Eydenzon on Venemaa meistrivõistluste võitja

Ja Omski "allveelaevad" on kogunud auhindade kogu

25. – 29. Jaanuarini peetakse Tšeljabinski 50 meetri ujulas "Stroitel" ülevenemaalisi võistlusi veealuses spordis. Juuniorid ja 14–17-aastased, samuti 12–13-aastased poisid ja tüdrukud võistlevad uimedega ujumises, klassikalistes uimedes ujumises ja sukeldumises. Omski oblasti meeskonna koosseisus on kahest sportlasest saanud nendest vanusekategooriatest nooremate võistluste auhinnasaajad.

Maria Badilova suutis 4 korda poodiumile tõusta. Esimesel päeval võitis ta 2 hõbemedalit - 100 ja 800 meetri distantsidel uimedes. Teisel päeval lisati neile veel 2 hõbemedalit - Maria oli 50 meetri sõites uimedega teine, samuti 200 meetri uimedega. Artjom Kornienko võitis veel 2 medalit. Ta võitis klassikauimedes pronksi 200 ja 400 meetri jooksus.

Udmurtia pealinnas jätkub võitlus alla 21-aastaste sportlaste seas Venemaa meistrivõistluste auhindade eest õhkrelvadest laskmises ning ülevenemaalistes võistlustes õhkrelvadest ja väikesekaliibrilises laskmises. Iževskisse saabus üle 400 osaleja riigi 39 piirkonnast.

28. jaanuaril mängiti Venemaa meistrivõistluste raames medaleid õhupüssist laskmises liikuva sihtmärgi suunas 10 meetri kaugusel. Venemaa spordimeister Yan Eydenzon, kes esindas Omski oblastit, tõusis selle distsipliini parimaks. Poodiumil käis ka meie "pronksi" võitnud Arseny Shishigin. Teise koha saavutas Nikita Oreshkov Krasnojarski territooriumilt.

Seega on Omski oblasti meeskonnal täna juba 3 "pjedestaali". Tuletame meelde, et 27. jaanuaril võitis Kirill Altuhhov pronksmedali õppusel “õhupüss, liikuva sihtmärgi pihta tulistamine 10 meetri kaugusel”.