Spartak Sai Oma Neljanda Kaotuse Järjest, Kaotades Rubinile

Sisukord:

Anonim

Moskva "Spartak" kaotas Venemaa jalgpallimeistrivõistluste 20. vooru raames 0: 2 Kaasani "Rubinile". Kohtumine toimus Moskvas Otkrytie Arena staadionil.

Moskva "Spartaki" peamine intriig oli uustulnuka Quincy Promesi ilmumine algkoosseisu. Selle tulemusena ilmus mängija juba esimestest minutitest ja suutis tugevdada punavalge rünnaku vasakut äärt, kuid ei suutnud tulemuslikke tegevusi lüüa.

Esimesel poolajal võib ära märkida kaks kollast kaarti ja Roman Zobnini väljasaatmise. Pärast pausi otsustas punavalgete treeneripersonal väljaku keskosa värskendada ja Hendrixi asemel ilmus väljakule Kral.

“Rubin” suutis 8 minutit pärast mängu teise poolaja algust ära kasutada koosseisu arvulise eelise ja Despotovic avas kohtumise skoori. Kvaratskhelia sai söödu kellegi teise karistusala alt, misjärel seisis ta Moosese surve all ja leidis Despotovichi sööduga Maksimenko valdusest ning ta saatis palli maandumisväravaga värava nurka.

Mängu 71. minutil viigistas kohtumise peakohtunik Sergei Lapotškin koosseisu, näidates teist kollast Oliver Abilgorit, kuid see ei aidanud punavalgeid ning kohtumise 89. minutil lõi Despotovich topelt.

See on Spartaki ametlikes kohtumistes järjest neljas kaotus. 20. veebruaril kaotas Spartak Venemaa karikavõistlustel Dünamole (0: 2) ning enne talvevaheaega kaotas Venemaa meistrivõistlustel kaks korda järjest: Zenit (1: 3) ja Sotši 0: 1.

Spartak (Moskva) - Rubin (Kaasan) - 0: 2

«Spartacus»: Maksimenko, Zhigo, Maslov (Bakaev, 81), Jikia, Ayrton, Moses, Hendrix (Kral, 46), Zobnin, Ponce, Promes, Sobolev.

«Rubiin»: Dupin, Samošnikov, Starfelt, Uremovitš, Zuev (Begitš, 25), Abilgor, Šatov, Musajev (Jevtitš, 80), Kvaratskhelia, Makarov (Bakajev, 85), Despotovitš.

Eesmärgid: Despotovich, 53, 89.

Hoiatused: Gigot, 12; Mooses, 20; Zobnin, 37, 45 + 3; Sobolev, 75; Jikia, 87 / Šatov, 7; Begich, 26; Abilgor, 62, 71.

Eemaldus: Zobnin, 45 + 3 / Abilgor, 71

Kohtunik: Sergei Lapotškin (Peterburi)

28. veebruar Moskva. "Otkrytie Bank Arena"