Rondon Aitas CSKA-l Teist Korda Viimase Viie Aasta Jooksul Venemaa Karika Veerandfinaali Jõuda

Sisukord:

Anonim

Moskva CSKA rütm SKA-Habarovsk Venemaa BetCity Cup-2020/21 1/8-finaalis - 2: 0. Matši väravad lõid armee poolkaitsjad Ilzat Akhmetov ja Nikola Vlašić … Eelõhtul on CSKA presidendiks saamisest möödunud täpselt 20 aastat Jevgeni Giner.

Matš VEB Arenal ei saanud ilmastikuolude tõttu aset leida, kuid tund enne kohtumise algust ei langenud termomeeter alla miinus 6, seega ei leidnud matši delegaat põhjust mängu edasilükkamiseks. "CSKA laseb meil mängida, peame tegutsema jultunumalt," ütles SKA kaitsja vaheajal Kirill Suslov.

Selleks ajaks oli Habarovski meeskond pärast Ahmetovi täpset tabamust kaotanud 0: 1. See on Bishkeki põliselaniku viies eesmärk CSKA jaoks. Neist kolm löödi Venemaa karikavõistlustel.

SKA ründaja saadeti teise poolaja alguses minema Vladislav Bragin … Kõigepealt näitas kohtunik mängijale sirgeks löögiks kollast kaarti. Mario Fernandezaga pärast VAR-i küsimist ja korduse vaatamist muutsin meelt. Venemaa koondise kaitsjal õnnestus kohtumist jätkata.

Vähemusse sattudes võiksid Habarovski elanikud veel paar korda mööda lasta. Enamik hetki hakkas tekkima pärast ründaja väljakule astumist Salomon Rondon … See oli armeemeeskonna endise Rubini ja Zeniti mängija esimene matš. Venezuelane mängib Moskva klubis laenul kuni hooaja 2020/21 lõpuni.

Matši punkti pani Vlašić, kes lõi armee meeskonnas oma 30. värava.

CSKA jõudis Venemaa karika veerandfinaali alles teist korda viimase viie aasta jooksul. 2019/20 turniiri loosimisel möödus armee meeskond Ufast (1: 0), kuid kaotas ¼ finaalis Moskva Spartakile (2: 3). Enne seda startisid punasesinised eranditult 1/16 finaalis: Tjumen (penaltitega 1: 1, 0: 3), Avangard (0: 1), Enisey (1: 2). Alates hooajast 2020/21 peetakse Venemaa karikasarja uue skeemi järgi, nii et CSKA alustas Euroopa võistlustel osalejana turniiri kohe 1/8-finaalist.

Armeemeeskonna rivaal veerandfinaalis selgitatakse loosiga.