Krasnodar Ei Kaotanud Esimest Korda 2021. Aastal

Sisukord:

Anonim

Venemaa meistrivõistluste 20. vooru kohtumises ei suutnud Ural Krasnodarit ületada. Kohtumine lõppes seisuga 2: 2.

See oli Krasnodari esimene loosimine 2021. aastal. Enne seda kaotasid pullid Euroopa liiga 1/16-finaalis Zagreb Dünamole kaks korda (2: 3, 0: 1) ja Venemaa karika 1/8-finaalis Sotšile (1: 2). Ural pikendas Venemaa meistriliigas oma kolme liiga seeriat. Enne seda tegi Jekaterinburg viigi CSKA (2: 2), Tambovi (1: 1), Rubiniga (0: 0).

Spartak sai oma neljanda kaotuse järjest, kaotades Rubinile

Krasnodari algkoosseisu on ilmunud kaheksa venelast, praeguse piiriga peaks neid olema vähemalt kolm.

Pullid asusid juhtima juba kohtumise 12. minutil. Magomed-Šapi Suleimanov eristas ennast. Ründaja jaoks on see hooaja viies värav.<>

20. minutil pidid kohtumise võõrustajad tegema sunnitud vahetuse, kaitsja Jevgeni Tšernov sai vigastada. Selle asemel astus väljakule uustulnuk Ambroise Oyongo, kuid teise poolaja alguses vahetati ta välja.

Paar minutit hiljem rikkus Igor Smolnikov jämedalt reegleid ja valas teise kollase kaardi ning selle eemaldas kohtunik Sergey Karasev väljakult.

Teise poolaja alguses viigistas Ural seisu. Värava lõi Rafal Augustynyak.

Seitse minutit hiljem lõi poolakas duubli.

86. minutil suutsid pullid tänu Remi Cabella väravale seisu viigistada.

Viigi tulemusena tugevdas Ural oma positsiooni Venemaa meistrivõistlustel 12. kohal. "Kimalaste" arvel 22 punkti. Krasnodar tõusis kaheksandale kohale. Pullide varadel on 31 punkti.

Järgmises ringis mängib Ural Ufa ja Krasnodar Spartaki vastu. Mõlemad matšid toimuvad 7. märtsil. Esimene kohtumine algab kell 14.00 ja teine kell 19.00 Moskva aja järgi.

Venemaa meistrivõistlused. 20. voor

Krasnodar - Uural - 2: 2

Krasnodar: Agkatšev - Tšernov (Oyongo, 32, Martõnovitš, 46), Sorokin, Kayo, Smolnikov - Klasson, Gazinsky, Olsson (Viljena, 63), Suleimanov (Kabella, 72) - Ionov, Ari (Wanderson, 63)

Uural: Godzyur - Kalinin, Strandberg, Rykov, Kulakov - Augustynyak, Jovichich (Mishkich, 46) - El-Kabir (Maksimenko, 84), Bikfalvi, Ibrahimay (Gadzhimuradov, 75) - Pogrebnyak (Panjukov, 68)

Eesmärgid: Suleimanov, 12 (1: 0); Augustynjak, 52 (1: 1); 59 (1: 2); Cabella, 86 (2: 2)

Hoiatused: Smolnikov, 26 / Jovicic, 4; Rykov, 48-aastane

Kustutused: Smolnikov, 35 (teine kollane kaart)

Kohtunik: Sergei Karasev (Moskva)